Terminy użytkowania2017-11-30T17:11:40+00:00

Materiały znajdujące się na stronie są chronione prawem autorskim.

Terminy użytkowania

Warunki korzystania z serwisu
Jeżeli wyraźnie nie postanowiono, zawartość strony nie może być kopiowana, modyfikowana, reprodukowana, przenoszona, przesyłana, pobierana, publikowana lub rozpowszechniana w jakikolwiek sposób bez uprzedniej pisemnej zgody SCAI S.p.A.

Możliwe jest przechowywanie zawartości we własnym komputerze lub drukowanie fragmentów strony Gruppo SCAI wyłącznie na użytek własny. Marki i logo na stronie są własnością SCAI S.p.A. i nie mogą być wykorzystywane na innych stronach internetowych lub na innych nośnikach, bez uprzedniej zgody SCAI S.p.A.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treści publikowane na stronie i wykorzystywane przez osoby trzecie oraz za wszelkie zanieczyszczenia wynikające z dostępu, pobieranego materiału ze strony. SCAI S.p.A. nie ponosi odpowiedzialności z jakiegokolwiek tytułu za szkody lub straty poniesione przez osoby trzecie korzystające z Serwisu lub oprogramowania.

SCAI S.p.A. nie ponosi odpowiedzialności za materiały stworzone lub opublikowane przez osoby trzecie, z którymi strona ma hiperłącze (“link”). Użytkownik, który zdecyduje się odwiedzić stronę internetową połączoną ze stroną Gruppo SCAI, robi to na własne ryzyko i jest odpowiedzialny za podjęcie wszelkich koniecznych środków do walki z wirusami.