TRAKO 2015 Międzynarodowe Targi Kolejowe

TRAKO International Railway Fair 2015 - Gruppo SCAI - SCAI Polska

SCAI Polska na TRAKO 2015, Międzynarodowe Targi Kolejowe, jedne z najważniejszych targów branży kolejowej w Polsce i w Europie. Do najciekawszych wydarzeń należy zaliczyć, prezentację nowego pociągu DART PESA, posiadającego elementy naszych włoskich klientów

28 września 2015, Warszawa – SCAI Polska, SCAI TEAM

TRAKO 2015 Międzynarodowe Targi Kolejowe, 22-25.09.2015, Gdańsk – Polska: SCAI Polska była obecna na targach kolejowych TRAKO, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Gdańsku w Amber Expo.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2015

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, odbywają się co dwa lata i po raz 11 w roku 2015. Są jednym z najważniejszych targów w Europie i biorą w nich udział wszystkie główne podmioty z branży infrastruktury i transportu kolejowego. Podczas imprezy zaprezentowane zostały najważniejsze nowości systemów transportu i infrastruktury kolejowej w Polsce oraz w Europie i najważniejsi producenci taboru kolejowego, w tym Pesa i Newag, które wystawiły swoje najnowsze produkty.

Wśród najważniejszych wystaw targów należy zaliczyć oficjalną prezentację nowego pociągu PESY Bydgoszcz – DART. Nowy EZT (elektryczny zespół trakcyjny) PESY posiada zamontowane elementy niektórych klientów SCAI Polska, którzy wzięli udział w prezentacji nowego polskiego pociągu.

Polska branża kolejowa: nadchodzą ważne inwestycje

W Polsce rozpoczynania sie proces nowych dużych inwestycji w branży infrastruktury kolejowej jak i taboru kolejowego. Polski rynek kolejowy będzie bardzo aktywny w najbliższych miesiącach również z powodu prywatyzacji PKP Energetyki, co odbije się z pożytkiem dla pozostałych spółek z Grupy PKP, które zajmują się obsługą pasażerów i sieci, jak również modernizacją usług na kolei.

Europejska branża kolejowa: następne targi EXPO Ferroviaria

Kolejne targi europejskiego sektora kolejowego są planowane w kwietniu 2016 we Włoszech: EXPO Ferroviaria, 5 – 7 kwietnia 2016 roku. EXPO Ferroviaria wraca do Turynu w 2016 roku i po raz kolejny będzie idealną okazją do zaprezentowania produktów i usług dla rynku kolejowego. Targi dadzą dostawcom niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich usług przed najważniejszymi producentami branży kolejowej.

www.expoferroviaria.com


Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt:

SCAI Polska Sp. z o.o.
e-mail: scai@scai.pl
tel. +48 500 217 028

www.scai.pl
www.scaiteam.it


Działalność SCAI Polska jest związana z branżą kolejową i dzięki swoim usługom otworzyła nowe możliwości dla swoich klientów na polskim rynku. SCAI Polska jest dostępna dla włoskich firm, które chcą zbadać możliwość rozszerzenia zakresu ich działalności w Polsce, zapewniając poszerzenie swojego biznesu w Polsce również w zakresie innowacyjnych rozwiązań i technologii informatycznych Gruppo SCAI.

2017-11-30T17:11:43+00:00January 27th, 2016|Categories: Bez kategorii, News|Tags: , , , |