Home2017-12-19T15:15:25+00:00

SCAI POLSKA: O NAS

SCAI Polska powstała w 2008 roku, aby wspierać włoskie firmy na jednym z najbardziej dynamicznych rynków na scenie europejskiej w ostatnich latach.

W pierwszych latach działalności skupiliśmy się głównie na branży kolejowej, z biegiem czasu zaczeliśmy świadczyć usługi dla firm związanych z infrastrukturą, mobilnością i wspierać firmy z branży usług ICT.

Oferujemy firmom z każdego sektoru, usługi dla biznesu i aplikacje Gruppo SCAI w Polsce, wraz z usługą integracji systemów informatycznych.

MISJA

Działamy w Polsce, wspierając firmy w procesie innowacji technologicznych poprzez oferowanie najlepszych rozwiązań ICT i wspierając je na rynku polskim, posiadając przy tym silne doświadczenie w w branży kolejowej i nietylko.

WIZJA

Twój biznes w sercu Europy! SCAI Polska działa w Polsce zgodnie z etyką i profesjonalizmem. W kierunku nowej ery: innowacja cyfrowa i transformacja biznesu. Jesteśmy punktem odniesienia dla tych, którzy chcą inwestować w Polsce.

TARGET

Naszą grupą docelową są firmy zainteresowane rozwiązaniami ICT i integracją systemów informatycznych w Polsce, włoskie i europejskie firmy chcące rozwijać biznes na rynku polskim, w tym z branży kolejowej.

OFERTA

SCAI Polska oferuje:

  1. Innowacje wsparcie dla biznesu w Polsce, dzięki technologii i rozwiązaniom ICT opracowanym przez Gruppo SCAI.

  2. Rozwój firm włoskich i europejskich w Polsce za pomocą oferty usług wsparcia biznesu: wsparcie handlowe, administarcyjne, doradztwo, usługi prawnicze, poszukiwanie partnerów, przetargi i fundusze europejskie.

  3. Wsparcie dla firm z branży kolejowej, dzięki współpracy z głównymi podmiotami na rynku polskim: wysoce wykwalifikowany zespół doradztwa, wysokie kompetencje znajomości rynku kolejowego, udział w międzynarodowych targach kolejowych.

ROZWIĄZANIA
ICT

Rewolucja cyfrowa jest coraz bardziej istotna dla firm, ponieważ wykracza naprzeciw wyzwaniom rynku innowacyjnego i transformacji biznesowej. Szybkość odpowiedzi dzięki najlepszym rozwiązaniom ICT i posiadanie wiarygodnych partnerów.

WSPARCIE
BIZNESU

Polska od dawna jest jednym z najważniejszych ośrodków inwestycji w Europie i stanowi doskonałą okazję dla włoskich firm, które chcą rozwijać właśnie tu swój biznes. Za granicą bardzo ważny jest wiarygodny partner.

BRANŻA
KOLEJOWA

SCAI Polska na przestrzeni lat działalności rozwinęła współpracę z instytucjami z sektora transportu i największymi producentami taboru kolejowego w Polsce, co daje możliwość współpracy z nimi włoskim partnerom.

ROZWIĄZANIA

Nasza oferta dotyczy innowacyjnego wsparcia firmom w Polsce. W zależności od celów i potrzeb, SCAI Polska oferuje podmiotom ze wszystkich sektorów, najlepsze rozwiązania ICT i technologie potrzebne do transformacji biznesu. Aplikacje i mobilne Apps są tworzone dzięki doświadczeniu technologicznemu Gruppo SCAI.
Wśród nich:

REALGIMM to modułowa platforma oprogramowania do zarządzania nieruchomościami, poprawiająca efektywność procesu.

Ne.Mo., Network Monitoring Tool, pozwala na monitorowanie sieci IP spółek, network i kontrolowanie usług web zapobiegając błędom i przestojom.

Plan&Share jest aplikacją do zarządzania procesami biznesowymi, która umożliwia operacyjne zarządzanie działaniami i udostępnia dane i informacje.

App&GoIn to mobilna aplikacja wielopaltforma, która spełnia wymagania zarządzania interwencjami w sposób mobliny przy wykorzystaniu full paperless na tablecie lub smartphonie.

 

Welcome to wieloplatformowa aplikacja mobilna, która pozwala na kontrolowanie odwiedzających eventy lub gości firm zarządzając procesami biznesowymi za pomocą tabletu lub smartfona.

 

USŁUGI

SCAI Polska świadczy usługi, które spełniają wymagania firm we wszystkich branżach, przy elastycznej, szczupłej i dynamicznej strukturze poprzez proste i skuteczne osiągnięcie trzech celów:

  1. Umożliwienie Klientowi wdrożenie najlepszych rozwiązań ICT, oferując integrację z systemami firmy w Polsce.

  2. Wspieranie rozwóju biznesu firm w Polsce.

  3. Wspieranie relacji i biznesu w branży kolejowej, w tym z jej gównymi graczami poprzez porozumienia handlowe.

SYSTEM
INTEGRATION SERVICES

Innowacja cyfrowa i zaufany partner odgrywają coraz większą rolę. SCAI Polska w oferuje najlepsze rozwiązania i z zakresu usług ICT i wsparcie integracji systemów spółki.

BUSINESS DEVELOPMENT
SERVICES

SCAI Polska oferuje włoskim przedsiębiorcom usługi: handlowe, prawne, techniczne, administracyjne, które przełamują bariery językowe i biznesowe: tłumaczenia pisemne i ustne, badania rynku i poszukiwanie partnerów, wsparcie przy przetargach i pomoc w otwieraniu nowych przedsiębiorstw.

RAIL SECTOR BUSINESS
SERVICES

Branża kolejowa ma strategiczne znaczenie i dlatego zostały tu ulokowane ważne inwestycje w celu dostosowania infrastruktury do procesu technologicznego. Pomagamy firmom rozwijać ich biznes wśród czołowych podmiotów na rynku.

WDROŻONE PROJEKTY

SCAI Polska uczestniczy w ważnych projektach europejskich i pomaga włoskim przedsiębiorstwom rozwijać działalność w Polsce. Wśród projektów, która zakończyły się sukcesem jest wdrożenie systemu informacji publicznej pasażreskiej na Dworcu Centralnym w Warszawie i udział w europejskim projekcie dotyczącym poprawy wydajności i jakości procesu rozwoju produktu (PDP).

DWORZEC WARSZAWA
CENTRALNA

SCAI Polska z Almavivą, PKP Informatyką i KZŁ Bydgoszcz, uczestniczyła w realizacji Systemu Informacji Publicznej Pasażerskiej na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Case Study 1

iPROD,
PDP NETWORK PROJECT

SCAI Polska jest partnerem międzynarodowego projektu iProd, platforma oprogramowania procesu rozwoju produktu (PDP).

Case Study 2

NEWS